Oryginalny pomysł na choinkę

Jako, że znów zbliżają się Święta a ja w zeszłym roku straciłam impet do prowadzenia tego bloga to pora go trochę rozbujać.

Zawsze uważałam, że wystrój choinki bożonarodzeniowej daje ogromne pole do popuszczenia wodzy fantazji. Nie nudzi Was dekorowanie każdego roku choinki tak samo? Oglądając później zdjęcia zrobione podczas Świąt nie będziecie w stanie odróżnić, w którym roku były zrobione 🙂 Poszukując ciekawych inspiracji na ubranie choinki w tym roku trafiłam na bardzo ciekawy pomysł. Co prawda już zastanawiałam się nad wybraniem jakiegoś kolorystycznego motywu przewodniego dla mojej choinki, ale to co znalazłam wywołało u mnie opad szczęki. Na blogu Inspired by Charm odkryłam przepiękną choinkę, która być może będzie stanowić bazę dla wystroju mojej choinki w tym roku. Jak wspomniałam podoba mi się pomysł akcentu kolorystycznego, ale nie wpadłam na tak genialny pomysł jak ten.

tęczowa choinka

Ta dam! Choinka w kolorach tęczy! Tak proszę Państwa, to jest genialne w swej prostocie. Efekt powalający. Będzie to trochę kosztowało bo potrzebne będzie dużo kompletów bombek. Będzie trzeba pochodzić trochę po sklepach, bo trudno będzie znaleźć bombki w różnych odcieniach. Ale widok rodziny z opadniętymi szczękami będzie bezcenny 🙂

WordPress Themes